Księga gości

 

 

Jesteśmy własnie 2 dni po weselu, zespół super, wszyscy bawili się wyśmienicie, bogaty repertuar, dziękujemy.

Ania i Marcin, 2015/12/20

Nasze WSPANIAŁE wesele odbyło sie 09.08.2008 roku w MOTELU CZARNY TULIPAN W Koszalinie. Chcielismy jeszcze raz bardzo podziekowac zespołowi za swietna zabawe i nie mozemy doczekac sie nastepnych wesel w naszej rodzinie. Oczywiscie bedziemy przypominac o naszym wspanialym zespole ale nikogo nie bedzie trzeba przekonywac na sile, nie bylo osoby ktora wysza z wesela niezadowolona. 25.07.2009 roku w Słupsku odbylo sie wesele kuzyna meża oczywiscie z udzialem tego samego zespołu, było super!!! Polecamy zespol dla wszystkich lubiących swietną zabawe. POZDRAWIAMY.

Kasia i Artur , 25/07/2009

Nasze wesele odbyło się 18.04.09 w Koszalinie. Jesteśmy zachwyceni zespołem Osada dzięki, któremu wszyscy goście wspaniale się bawili. Bogaty repertuar i piękne wykonanie zadowoliło nawet tych najbardziej wymagających Po weselu zebraliśmy od naszych gości wiele wspaniałych opinii na temat zespołu.. a dla nas nie ma nic piękniejszego niż zadowoleni goście, którzy chętnie wracają wspomnieniami do najważniejszego dla nas dnia!

Justyna i Daniel, 18/04/2009

Nasze wesele odbyło się 26 września 2009 w Villi Milenium w Mielnie. Jeżeli marzycie o niezapomnianym weselu, na którym goście będą się świetnie bawić i "umierać" ze śmiechu, na którym połowa gości stwierdzi, że nie chce już żadnego wesela bez tego zespołu - to z całego serca polecam zespół Osada! Potrafią sprawić, że ten piękny dzień pozostanie w pamięci jako w 100% udany:)

Kamila ,