Wasze pytania

8 pytań, na które najczęściej odpowiadamy:

Q?

1. Jak gracie?

A.

Zawsze oryginalnie. Nie korzystamy z gotowych podkładów. Nasza piosenka się nie urwie, nie wyciszy, możemy ją przedłużyć albo skrócić. Po prostu mamy kontrolę nad tym co i jak gramy. Dobre instrumenty, dobre oświetlenie i brzmienie. Zobaczcie nasz montaż z Hotelu Verde w Mścicach.

Q?

2. Jaki macie repertuar?

A.

Wesele to zabawa. Muzyka ma Wam się podobać i super nakręcić zabawę. Tak zagramy. Powiecie nam na spotkaniu co lubicie, co lubią Wasi goście i jak bawią się Wasze rodziny i to wystarczy. Może macie specjalne życzenia muzyczne? Reszta należy już do nas. Mamy utwory dla każdego.

Q?

3. Prowadzicie całe wesele? Konkursy zabawy itd?

A.

Oczywiście. Również biegle po niemiecku i angielsku. Na weselu musi być dobry wodzirej i musi być wesoło. I tak zawsze jest. Sami nam to mówicie.

Q?

4. Jakie macie konkursy i ile ich prowadzicie?

A.

Zawsze odpowiadamy tak samo: nikogo nie obrazimy, nie rozbierzemy i nie ubrudzimy. Mamy konkursy dla całych rodzin, dla pań, dla panów, dla różnych ochotników i także dla dzieci. Każde wesele jest inne i konkursów będzie tyle ile trzeba. Czasem wolicie więcej tańczyć a czasem właśnie czekacie na konkursy.

Q?

5. Jakie macie przerwy i czy wtedy gra muzyka?

A.

To nasz duży atut. Przerwy są takie jak układa się zabawa. Nie zrobimy przerwy kiedy cały parkiet tańczy i nikt z niego nie schodzi. Często zdarza się grać ponad 45 minut bez przerwy bo tak chcecie. A czasem chcecie porozmawiać, wyjść obejrzeć sztuczne ognie itp. wtedy my też odpoczniemy. Oczywiście podczas naszych przerw puszczamy muzykę mechaniczną.

Q?

6. Jak wyglądają oczepiny?

A.

Nie zdradzamy wszystkich niespodzianek. Na pewno cała rodzina będzie podczas oczepin z Wami. Na pewno będziemy się śmiali. Na pewno trochę wróżyli i ..... to już opowiemy na spotkaniu z Wami.

Q?

 7. Jaka jest cena?

A.

Każde wesele jest inne. Czasem gramy we dwie osoby, najczęściej w trzy z saksofonistą a graliśmy już wesela w cztery i więcej osób. Cena zależy też od tego jak daleko od Koszalina będziemy dla Was grać. Czy planujecie poprawiny z orkiestrą? Jeśli będziemy prowadzić całe wesele w innym języku to cena również będzie inna. Zadzwońcie do nas z tymi informacjami i jeśli będziemy mieli wolny termin to podamy cenę.

Q?

8. Czy warto wzbogacić nasz zespół o trzecią osobę np. saksofon lub gitarę a może i perkusję?

A.

Za każdym razem kiedy żegnamy się po weselu mówicie, że fajnie że był ten dodatkowy instrument. Piękne solówki, lepsza energia zespołu, więcej żywej muzyki i ... po prostu lepiej brzmimy i wyglądamy.