Nasze wesele

Wesele

Wesele, czyli Wasz pierwszy raz w błysku fleszy, w świetle kamer i w oczach wszystkich gości. To istna kulminacja debiutów, pierwsze spotkanie dwóch rodzin, przełamywanie lodów między rodzicami Młodej Pary i między gośćmi. Dlatego już przy pierwszym toaście na Waszą cześć staramy się rozluźnić atmosferę i zintegrować wszystkich gości. Konferansjerka z dużym poczuciem humoru prowadzona również biegle w języku angielskim i niemieckim pozwala nam zintegrować gości różnych narodowości i stworzyć niezapomnianą atmosferę na Waszym weselu.

Pierwszy taniec

Aby ta magiczna i szczególna chwila jaką jest pierwszy taniec była niezapomniana na życzenie przygotowujemy Waszą ulubioną piosenkę. Spełniamy również życzenia muzyczne dla rodziców, dziadków lub innych członków rodziny czy przyjaciół. Przez całą noc zachęcamy do wspólnej zabawy polegającej na śpiewaniu, wznoszeniu nietuzinkowych toastów oraz tańcach takich jak: Jedzie pociąg, Lambada, Greg Zorba, Can can, Kalinka, Macarena czy Kaczuchy.
Nasz bogaty repertuar muzyczny obejmuje: hity polskiej biesiady, rock&roll'e, szalone twisty, walce, polki, tanga, cza-cze, standardy jazzowe, największe przeboje polskie i zagraniczne lat 60', 70', 80', 90' oraz hity muzyki współczesnej. Zawsze gramy pod bawiących się gości na żywo dobierając kolejne utwory tak, aby bawili się wszyscy od najmłodszego do najstarszego.

Spotkanie organizacyjne

Jeśli termin Waszego wesela będzie u nas dostępny proponujemy spotkanie "organizacyjne". Ustalamy godziny wesela, pierwszy taniec pary młodej, ilość i rodzaj konkursów i zabaw, szczegóły ceremonii oczepin, specjalne dedykacje i wiele innych detali, które sprawią, że Wasze wesele będzie naprawdę "wasze" i udane.

Konkursy zabawy

Posiadamy bogaty wybór konkursów i zabaw. Nie prowadzimy konkursów obrażających, rozbierających i brudzących gości. Współpracujemy z "kuchnią" w taki sposób aby przerwy muzyczne były zsynchronizowane z ciepłymi posiłkami a uroczysty wjazd tortu lub np. pieczonego prosiaka odbywał się na fanfarach lub np. na motywie z filmu "Janosik".
Aby oprócz dobrej zabawy na Weselu, również sam ślub wyróżniał się od innych proponujemy Wam kwartet smyczkowy oraz doświadczoną organistkę współpracującą ze skrzypkiem podczas mszy lub w innym momencie uroczystego dnia. Zarówno kwartet smyczkowy jak i organistka/pianistka i skrzypek posiadają repertuar charakterystyczny dla ślubów jak i znane i popularne utwory muzyki poważnej i nieco mniej poważnej.